Pomoc on-line

Jeśli nie możesz spotkać się ze mną w moim gabinecie istnieje możliwość odbycia sesji on – line przy pomocy komunikatora skype. Ten typ pomocy psychologicznej od wielu lat funkcjonuje na świecie i według badań, jego skuteczność nie odbiega od tradycyjnych spotkań z psychologiem.

Kiedy polecam ten typ kontaktu?

 • Gdy jesteś za granica i nie masz dostępu do psychoterapii po polsku.

 • Jeśli jesteś osobą z ograniczeniami ruchowymi które utrudniają wyjście z domu.

 • Jeśli w twojej okolicy nie ma dostępu do profesjonalnej psychoterapii, bądź dostęp ten jest znacznie utrudniony.

 • Jeśli zależy Ci na anonimowości w środowisku lub nie masz jeszcze dość odwagi żeby przekroczyć próg gabinetu.

Jak wygląda proces rejestracji?

 • Skontaktuj się ze mną przez formularz lub telefonicznie.

 • Ustalimy dogodny termin pierwszej konsultacji otrzymasz też numer konta na który należy uiścić opłatę najpóźniej 24 godziny przed sesją.

Jeśli masz wątpliwości lub dodatkowe pytania napisz lub zadzwoń .

mgr Jerzy Cyran

Jako psycholog i psychoterapeuta od 15 lat pomagam ludziom pokonywać ich ograniczenia pojawiające się na trudnej drodze życia.

Moje kwalifikacje

 • Psychologia studia magisterskie SWPS Warszawa

 • Studium Pomocy Psychologicznej Instytut Psychologii Zdrowia

 • Całościowe Szkolenie w zakresie psychoterapii uzależnień
  w Polsko – Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień

 • Czteroletnia Szkoła psychoterapii poznawczo – behawioralnej w centrum CBT

Jestem biegłym sądowym w dziedzinie uzależnień,
należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im prof. Bizonia

Obecnie pomagam pacjentom w gabinecie prywatnym
i współpracuję z uznanymi warszawskimi ośrodkami psychoterapii.

PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ

Pomagam w przypadku uzależnienia lub szkodliwego używania alkoholu i substancji psychoaktywnych - narkotyki dopalacze, trudności w utrzymaniu abstynencji po wcześniejszym leczeniu - sytuacje nawrotu. Uzależnienia behawioralne takie jak hazard lub zakupoholizm.

PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ LEKOWYCH

Pomagam w przypadku pojawiających się ataków paniki, lęku przed sytuacjami lub przedmiotami - czyli fobii, nadmiernego zamartwiania się oraz pojawiania się przymusu wykonywania czynności lub myśli natrętnych (zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne)

PSYCHOTERAPIA DEPRESJI

Pomagam w sytuacjach przedłużającego się smutku, pojawiającego się uczucia pustki i utraty sensu życia, poczucia niskiej wartości i braku wiary w możliwość zmiany na lepsze ( zaburzenia nastroju i niska samoocena)

PSYCHOTERAPIA OSÓB PRZEŻYWAJĄCYCH KRYZYSY ŻYCIOWE

Pomagam w sytuacjach utraty osób bliskich (przeżywanie żałoby), choroby onkologicznej lub innej choroby mającej wpływ na sytuację życiową, pogorszenia stanu psychicznego po wypadkach komunikacyjnych lub sytuacjach związanych ze zmianą warunków np zmiana pracy, zwolnienie, wyjazd za granicę, powrót po długotrwałym pobycie za granicą.

Terapia młodzieży i konsultacje wychowawcze dla rodziców

Pomagam w sytuacji niskiej samooceny przeżywania nadmiernego stresu przez nastolatki, zachowań o charakterze opozycyjno - buntowniczym, zachowań ryzykownych dotyczących eksperymentowania ze środkami psychoaktywnymi . Wspieram rodziców w trudnościach wychowawczych.

PSYCHOTERAPIA PAR

Pomagam w sytuacjach konfliktu w relacji wynikającej z różnic charakteru, odmienności oczekiwań co do partnera i celów związku, zdrady a także kryzysów rozwojowych pojawiających się w związku takich jak pojawienie się dziecka czy syndrom "pustego gniazda" po jego odejściu.
Dobry psycholog który pomógł mi poradzić sobie z atakami paniki. Zanim do niego trafiłam myślałam że będę skazany tylko na leki do końca życia. Psychoterapia naprawdę działa w moim przypadku i polecam Pana Jurka każdemu kto chce poradzić sobie z lękami
Krzysztof
l 32
Bardzo profesjonalny terapeuta pomógł naszej córce wyjść z narkotyków. Walczyliśmy dwa lata, były trudne momenty, zarówno u naszej córki ale też u mnie i żony ale on zawsze potrafił ustawić nas do pionu a jak trzeba podeprzeć ciepłym słowem. Dziękuję za wszystko.
Jan
l 46
Na początku trochę bałam się terapii, zresztą wszystko mnie przytłaczało, Pan Jurek to ocean cierpliwości który znosił moje chowanie się w skorupie ale też potrafił mnie z niej skutecznie wyciągać. Dziś skończyłam studia i w końcu objechałam moją ukochaną Portugalię. Jeśli ktoś się waha z psychoterapią to nie ma na co czekać .
Wiki
l 27

Blog

admin

Co to znaczy kochać mądrze swoje dziecko?

Co to znaczy kochać mądrze swoje dziecko? Wielu rodziców zadaje sobie to pytanie szukając odpowiedzi w poradnikach, na forach lub w tego typu blogach prowadzonych przez psychologów. Oczywiście znajdują tam dziesiątki “złotych rad ” a nawet gotowych instrukcji jak zbudować wzorową relację z dzieckiem. Na pierwszy plan wysuwa się dążenie do autonomii, dbanie o równowagę

Czytaj więcej »

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzielaniem informacji handlowych i porad specjalistycznych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Usługi psychologiczne i szkolenia Jerzy Cyran z siedzibą Sokratesa 13/30 , 01-909 Warszawa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Usługi psychologiczne i szkolenia Jerzy Cyran z siedzibą Sokratesa 13/30 , 01-909 Warszawa
Godziny wizyt

PON-PT 11:00 – 19:00

SOB-ND 12:00 – 14:00

kontakt

Telefon : + 48 509 369 226

Email : kontakt@cyran-psychoterapia.pl

Lokalizacja

sokratesa 13/30, Bielany, 01-909 Warszawa